PRIMARIA COMUNEI SLOBOZIA CONACHI

Judetul Galati

COMUNICATE DE PRESA - detalii Anunt public -decizie de incadrare bloc ANL_APM GAlati

» Inapoi Anunt public -decizie de incadrare bloc ANL_APM GAlati 07.03.2019 10:49 “UAT COMUNA SLOBOZIA CONACHI, titular al proiectului „Construire locuinte pentru tineri, destinate inchirierii- bloc ANL”, anunta publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare fără evaluarea impactului asupra mediului de către A.P.M. Galati, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul „Construire locuinte pentru tineri, destinate inchirierii- bloc ANL”, propus a fi amplasat în județul Galați, comuna Slobozia Conachi, sat Slobozia Conachi. Proiectul deciziei de încadrare și motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul A.P.M. Galati, str. Regiment 11 Siret, nr.2, in zilele de luni – joi orele 830 – 1600 , vineri, orele 830 – 1330 , precum și la următoarea adresă de internet http://apmgl.anpm.ro la: Reglementări Acord de mediu Proiect decizie de încadrare. Publicul interest poate înainta comentarii/observații la proiectul de încadrare în termen de 10 zile de la data publicării anunțului pe pagina de internet a A.P.M. Galati.”

Fisiere: